Vīnogu lauks Kvareli. Khareba vīna darītavas tūre

Ekskursija Khareba vīna darītavā

Khareba vīna darītava ir viena no lielākajām Kahetijā, un tā piedāvā aizraujošu ekskursiju, kas iepazīstina ar vīna tapšanas tradīcijām. Pataupi tai vietu savā Gruzijas check-listē!
Khareba vīna darītava

Saulainā vīna zeme Kahetija

Viens no Gruzijas apmeklētākajiem reģioniem ir Kahetija, kurā tiek ražotas vairāk nekā 50 lieliskas vīna šķirnes. Ekskursijas, vīna degustācijas un lieliska kultūras pieredze.
Gergeti

Ceļojums uz Gruziju

Kad siltās zemes un palmas nedaudz apnikušas, bet aukstās zemes nesaista, tad laiks cita veida eksotikai. Ceļojums uz Gruziju būs Tavs labākais lēmums!
Valdnieku kapenes

Pafosa, Valdnieku kapenes un Afrodītes akmens

Nu jau zinām, ka Kiprā var apskatīt ne tikai zilu jūru un baltas pludmales. Bet vai zini, kur dzima Afrodīte un kā izskatās pazemes valdnieku kapenes?
Trodos kalni

Apskates vietas Trodos kalnos

Kiprā var redzēt daudz vairāk kā tikai baltas smilšu pludmales - Trodos kalnos iespējams pat slēpot! Ienāc un uzzini par atpūtas iespējām Kipras kalnos.
Ayia Napa

Ballīšu pilsēta Ayia Napa

Šoreiz dodamies uz Dienvidkipru, kurā apskatīsim Ayia Napa un tās apkārtni. Pludmales, restorāni, skaļas ballītes un alkohols par brīvu? O, jā - tā ir Kipra!
Ziemeļkipra

Ziemeļkipra

Ziemeļkipra - zeme, kas pārsteidz! Neliels ieskats tūristu neskartajā Kipras daļā - padomi, ieteikumi, atziņas un citas labas lietas. Iemet aci!
Ko ņemt līdzi uz Taizemi

Ko ņemt līdzi uz Taizemi?

Ko ņemt līdzi uz Taizemi? Bikses atstāj mājās - Tev tās noteikti nevajadzēs. Katrā ziņā nelauzi galvu - ienāc un uzzini, ko ņemt un neņemt līdzi!
Phi Phi salas

Phi Phi salas

Dodamies uz Pi Pī salām, kur tika filmēta slavenā filma "The Beach" ar Lonardo Dikaprio! Bildes un apraksti no Mosquito, Monkey un Bamboo salām. Ienāc un uzzini vairāk!